PMA Inwestycje Energooszczędne przez ponad 8 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję eksperta w zakresie energooszczędności na rynku inwestycji budowlanych. Od 2009 roku zdobywamy doświadczenie, obserwujemy trendy i wciąż poszukujemy nowych szans rozwoju. Dziś, po dokładnej analizie potencjału zewnętrznego i wewnętrznego, ewoluujemy, by realizować nowe, ambitne cele rynkowe jako Dembski Nowak.

 

Jak się zmieniamy?

Świadomi kierunku przeobrażeń we współczesnym budownictwie efektywnym energetycznie, możemy wspomagać naszych Klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Jesteśmy doradcą i zaufanym partnerem w procesach decyzyjnych i projektowych. Nasza dojrzałość biznesowa, know-how, zdobyte doświadczenie oraz potencjał rozwojowy, pozwalają nam dziś na współtworzenie budynków energooszczędnych.

 

Kompleksowa oferta

Po dogłębnej analizie potencjału rynku, podzieliliśmy nasze usługi na 5 głównych części, wspierających kolejne etapy tworzenia lub modernizacji budynków:

  • doradztwo,
  • analiza,
  • projektowanie,
  • realizacja,
  • dokumentacja.

 

Nowa misja i wizja

Inspiruje nas filozofia zrównoważonego rozwoju, dlatego nasza misja i wizja oparte zostały na idei równowagi. Chcemy, by każdy mógł żyć i pracować w budynkach przyjaznych dla środowiska i wykorzystujących jego odnawialne zasoby z zachowaniem łatwej i optymalnej kosztowo eksploatacji. Naszą misją jest upowszechnianie rozwiązań budowlanych przyjaznych ludziom i środowisku, przez wspieranie specjalistów i decydentów kompetencjami z zakresu efektywności energetycznej.

 

Zmiana nazwy i identyfikacji wizualnej

 

Wraz z ewolucją w sferze biznesowej dokonaliśmy zmian w zakresie nazwy i identyfikacji firmy. Nowa nazwa i logotyp firmy oparte są na nazwiskach jej głównych ekspertów, czyli Łukasza Dembskiego i Moniki Nowak. Zmiany komunikacji i identyfikacji firmy wpisują się konsekwentnie w naszą wizję i misję, a także oddają charakter naszych działań, jako odpowiedzialnych doradców i partnerów w zakresie energooszczędności.

 

  

Masz pytania?

Porozmawiajmy

Kontakt