PMA Inwestycje Energooszczędne, przez ponad 8 lat, konsekwentnie buduje swoją pozycję eksperta w zakresie energooszczędności na rynku inwestycji budowlanych. Od 2009 roku zdobywamy doświadczenie, obserwujemy trendy i wciąż poszukujemy nowych szans rozwoju. Dziś, po dokładnej analizie potencjału zewnętrznego i wewnętrznego, ewoluujemy, by realizować nowe, ambitne cele rynkowe, jako Dembski Nowak.

 

Jak się zmieniamy?

 

Świadomi kierunku przeobrażeń we współczesnym budownictwie efektywnym energetycznie, możemy wspomagać naszych Klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Jesteśmy doradcą i zaufanym partnerem w procesach decyzyjnych i projektowych. Nasza dojrzałość biznesowa, know-how, zdobyte doświadczenie oraz potencjał rozwojowy, pozwalają nam dziś na współtworzenie budynków energooszczędnych.

 

Kompleksowa oferta

Po dogłębnej analizie potencjału rynku, podzieliliśmy nasze usługi na 5 głównych części, wspierających kolejne etapy tworzenia lub modernizacji budynków:

  • Doradztwo
  • Analiza
  • Projektowanie
  • Realizacja
  • Dokumentacja

 

Nowa misja i wizja

Inspiruje nas filozofia zrównoważonego rozwoju, dlatego nasza misja i wizja oparte zostały na idei równowagi.

Wizja „Chcemy, by każdy mógł żyć i pracować w budynkach przyjaznych dla środowiska i wykorzystujących jego odnawialne zasoby z zachowaniem łatwej i optymalnej kosztowo eksploatacji.”

 

Misja „Naszą misją jest upowszechnianie rozwiązań budowlanych przyjaznych ludziom i środowisku przez wspieranie specjalistów i decydentów kompetencjami z zakresu efektywności energetycznej.”

 

Zmiana nazwy i identyfikacji wizualnej

 

Wraz z ewolucją w sferze biznesowej dokonaliśmy zmian w zakresie nazwy i identyfikacji firmy. Nowa nazwa i logotyp firmy oparte są na nazwiskach jej głównych ekspertów, czyli Łukasza Dembskiego i Moniki Nowak. Zmiany komunikacji i identyfikacji firmy, wpisują się konsekwentnie w naszą wizję i misję oraz oddają charakter naszych działań, jako odpowiedzialnych doradców i partnerów w zakresie energooszczędności.

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania?

Porozmawiajmy

Kontakt