Łukasz Dembski

Zawodowo

Jako Partner Zarządzający odpowiadam głównie za kontakty, negocjacje i wypracowywanie relacji zarówno z sektorem publicznym jak i prywatnym. Wciąż poszukuję nowych szans rozwoju, takich jak strategiczne partnerstwa, nowe rynki czy innowacyjne kompetencje. Interesuję się zarządzaniem operacyjnym oraz strategicznym, rozwojem rynku inwestycji budowlanych przede wszystkim w kontekście budownictwa zrównoważonego.

Prywatnie

Czas wolny od pracy poświęcam rodzinie, która mnie inspiruje oraz motywuje do działania. Staram się być aktywny sportowo, lubię biegać, grać w piłkę nożną oraz tenisa. Fascynuje mnie zarządzanie w sporcie, zwłaszcza budowanie zespołu, aspekty psychologiczne i motywacja.

Monika Nowak

Zawodowo

W Dembski-Nowak pełnię funkcję Partnera Wykonawczego. Zajmuję się modelowaniem energetycznym, wykonywaniem analiz oraz koordynuję pracę młodszych specjalistów. Posiadam ugruntowaną wiedzę o najnowocześniejszych technologiach z zakresu budownictwa zrównoważonego. Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku Inżynieria Środowiska na Politechnice Poznańskiej. Pracę naukową łączę z działalnością ekspercką.

Prywatnie

Uwielbiam sport: jazdę konną, piłkę nożną, tenis, longboard i snowboard. Jestem miłośniczką dalekich i bliskich podróży, dobrego wina wypitego w towarzystwie bliskich mi osób, głośnej muzyki i filmów wywołujących refleksję. Od lat wspieram fundacje zajmujące się ochroną zwierząt.

Pracujemy nad budownictwem przyszłości

Od 9 lat pomagamy budować i modernizować budynki z myślą o przyszłości. Chcemy, aby każdy z nas mógł żyć i pracować w budynkach funkcjonalnych, przyjaznych dla środowiska i wykorzystujących jego odnawialne zasoby, z zachowaniem łatwej i optymalnej kosztowo eksploatacji. 

Jesteśmy przekonani, że budownictwo zrównoważone musi spełniać nie tylko nasze oczekiwania, ale również wymagania przyszłych pokoleń. Dlatego dążymy do upowszechnienia podstawowych standardów tej koncepcji wśród wszystkich stron zaangażowanych w proces kształtowania architektury naszego otoczenia.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistyczna ukierunkowane są na efektywne partnerstwo, edukację  i wsparcie Klientów w zakresie:

  • doradztwa,
  • analizy,
  • projektowania,
  • realizacji,
  • dokumentacji.

Masz pytania?

Porozmawiajmy

Kontakt